Współpraca

Od wielu lat współpracujemy z firmami z naszej branży w zakresie realizacji projektów IT. Najczęściej są to inne software house, ale też agencje reklamowe, marketingowe, czy firmy realizujące oprogramowanie w węższym zakresie (np. fotografowie tworzący strony internetowe). Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o zakres takiej współpracy - od realizacji fragmentów projektów po przejęcie całych realizacji, których firma nie mogłaby lub nie chciałaby się podjąć.

Współpraca może obejmować różnego rodzaju usługi dodatkowe, które oferujemy. Na co dzień doradzamy w realizacji projektów, realizujemy audyty bezpieczeństwa i UX, czy realizujemy szkolenia. Posiadamy doświadczenie w realizacji szkoleń dla zespołów programistycznych np. w zakresie bezpiecznego i wydajnego realizowania oprogramowania, współpracy z kontrahentami, czy bezpieczeństwa związanego z pracą na stanowiskach programistycznych i powiązanych (zarządzanie dostępami, automatyzacje i inne).

We współpracy z Państwa klientami występujemy oficjalnie jako zewnętrzny podmiot, ale możliwa jest również współpraca w modelu white label, gdzie oficjalnie to Państwo są dostawcą oprogramowania. Jedną z form takiej współpracy jest również body leasing, w ramach którego możemy zdalnie udostępnić naszych specjalistów do bezpośredniej współpracy z Państwa zespołem.

Na co dzień pracujemy z wieloma technologiami w różnym zakresie:

React.js
Next.js
Node.js
Expo
React Native
Gatsby.js
PHP
JavaScript
C#
Python
NumPy
RabbitMQ
PyTorch
Electron
Unity

UniqSoft Coding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białych Błotach (86-005), ul. Chlebowa 33/6, KRS: 0000924701 (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), NIP: 5542997481, REGON: 520121480. Kapitał zakładowy w wysokości 5000,00 zł.