Strony i sklepy internetowe

Zajmujemy się realizacją stron i sklepów internetowych wg indywidualnych wymagań. Nie wykorzystujemy gotowych szablonów, projektując zawsze szatę graficzną zgodną z kolorystyką i wizerunkiem firmy, jednocześnie nowoczesną, zgodną z bieżącymi trendami.

Mogą to być zarówno proste strony, nawet z jedną podstroną pod potrzeby konkretnych kampanii czy produktów (Przykład: transitions.parisoptique.pl), jak i rozbudowane strony "korporacyjne" z dziesiątkami podstron i indywidualnych modułów. Mamy szerokie możliwości rozbudowy stron o moduły takie jak galerie, kalendarze, formularze kontaktowe czy bardziej złożone jak mechanizmy sprzedażowe i rezerwacyjne. Równocześnie, realizujemy sklepy internetowe pozwalające na sprzedaż online z wykorzystaniem kompletnych mechanizmów kont klienta, płatności, automatyzacji wysyłki i innych.

Praktycznie wszystkie wdrożenia realizujemy z wykorzystaniem WordPress, co pozwala na niemal pełną możliwość edycji strony internetowej. Dla sklepów wykorzystujemy platformę WooCommerce, jako lekkie i wygodne środowisko do obsługi zamówień i zarządzania klientami.

Przykładowe realizacje

Warsztaty

Częścią realizacji z nami strony internetowej lub sklepu mogą być warsztaty. Posiadamy gotowy program minimum trzech 2-3 godzinnych spotkań, które służą nie tylko zebraniu informacji do realizacji serwisu, ale przede wszystkim realizowane są aktywnie - dzielimy się na nich naszym doświadczeniem z realizacji kilkudziesięciu innych stron, wskazujemy konkretne propozycje rozwiązań, pokazujemy i omawiamy możliwe warianty, by osiągnąć najlepsze zadowalające rezultaty. Na trzy podstawowe spotkania składają się:

  • Spotkanie inspiracyjne - podczas niego wybieramy jak będzie wyglądała Twoja strona lub sklep - przeglądamy szablony i strony internetowe i zbieramy inspiracje, podczas spotkania wybierzemy m.in. kolory i czcionki, i określimy docelowy charakter serwisu
  • Spotkanie prezentacyjne - podczas tego spotkania pokazujemy pierwszą wersję przygotowanego przez nas szablonu i gruntownie omawiamy zmiany strony głównej i kolejnych podstron oraz określamy dodatkowe rozwiązania, np. jak chcemy, by wyglądała wersja mobilna strony - po tym spotkaniu nasz zespół kontaktuje się na bieżąco i prezentuje wprowadzane zmiany z dalszymi możliwościami na ew. dalsze korekty
  • Spotkanie szkoleniowe - podczas trzeciego spotkania prezentujemy już niemal finalną stronę, omawiamy ostateczny dobór rozwiązań, np. użytych animacji, ale przede wszystkim realizujemy szkolenie z samodzielnego zarządzania stroną i ew. użytych narzędzi dodatkowych (np. statystyk)

UniqSoft Coding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białych Błotach (86-005), ul. Chlebowa 33/6, KRS: 0000924701 (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), NIP: 5542997481, REGON: 520121480. Kapitał zakładowy w wysokości 5000,00 zł.