Serwisy internetowe i oprogramowanie

W ostatnich latach stworzyliśmy wiele stron i sklepów internetowych dla różnych firm

Wykonując dla Państwa stronę internetową zawsze staramy się dodawać ciekawe urozmaicenia m.in.: system rezerwacji wizyt, interaktywną wizualizację automatyzacji w domach, animacje, gotowe formularze, pełne zarządzanie stroną internetową czy dostęp do edycji treści - system CMS.

Zajmujemy się również tworzeniem bardziej złożonego oprogramowania na indywidualne zamówienie. Dla start-upów realizujemy systemy funkcjonujące w przeglądarkach internetowych, ale też aplikacje mobilne i IoT. Dla firm tworzymy systemy CRP i ERP wg indywidualnych potrzeb - od prostszych rozwiązań, np. do usprawnienia obiegu dokumentów, po całe złożone systemy tworzone na indywidualne zamówienie.

Zrealizowaliśmy m.in.:

Platforma ta służy do zamawiania tekstów przygotowywanych przez profesjonalnych copywriterów. Na portalu znajdują się trzy rodzaje kont: Autor, Wydawca oraz Reklamodawca. Copywriter lub dziennikarz może tworzyć swoje teksty korzystając z konta autorskiego. Blogger pod postacią Wydawcy publikuje teksty na zamówienie Reklamodawcy

Platforma do wspomagania pracy biur prasowych - publikowania informacji prasowych, wysyłki masowych newsletterów e-mail i SMS, ale także do obsługi akredytacji na organizowane przez biura wydarzenia. Użytkownikami serwisu są dziennikarze, którzy mogą korzystać z rozbudowanych narzędzi do organizowania się w redakcje.

W naszym firmowym portfolio znajdują się systemy zrealizowane dla kilkudziesięciu różnych branż, również mniej typowe, jak narzędzie do automatycznego wycinania tła ze zdjęć. Zostało ono wykorzystane m.in. na Intel Extreme Masters w Katowicach. Jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie, zarówno strony internetowe, jak i indywidualne systemypraktycznie dla każdego rodzaju działalności

Bezpieczeństwo i użyteczność

Każde tworzone przez nas oprogramowanie projektowane jest z uwzględnieniem jak najwyższego bezpieczeństwa. Obejmuje to zarówno: dane wprowadzane przez użytkowników (np. zabezpieczanie dokładnej lokalizacji użytkownika, czy innych danych wrażliwych), bezpieczną komunikację między różnymi elementami systemu (np. weryfikacja zakresu danych przesyłanych pomiędzy serwerem a serwisem internetowym) oraz pomiędzy systemem a rozwiązaniami zewnętrznymi, które w ramach projektu integrujemy (np. integracje systemów z dostawcami płatności).

W ramach stosowanego bezpieczeństwa organizacyjnego stosujemy szereg rozwiązań, aby zachować jak największe bezpieczeństwo danych użytkowników. Do projektów przypisujemy utrzymywane przez nas mechanizmy statystyk, co zapewnia pełną zgodność z RODO i brak wysyłania informacji do użytkownikach poza Unię Europejską. Pomimo posiadania szczegółowych informacji na temat odwiedzin użytkowników, nie przechowujmy żadnych danych pozwalających na ich jednoznaczną identyfikację.

Tworzone przez nas projekty cechują się niezwykłą użytecznością sprawdzoną podczas realizacji dziesiątek serwisów i aplikacji. Użytkownikom wygodniej korzysta się z odpowiednio zaprojektowanego oprogramowania a w przypadku serwisów zakładających sprzedaż (platformy sprzedażowe, sklepy internetowe) podnosi konwersję. Weryfikujemy użyteczność zarówno tworzonego przez nas oprogramowania, wykonujemy też audyty i badania użyteczności istniejących już i funkcjonujących serwisów.

UniqSoft Coding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białych Błotach (86-005), ul. Chlebowa 33/6, KRS: 0000924701 (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), NIP: 5542997481, REGON: 520121480. Kapitał zakładowy w wysokości 5000,00 zł.