System do prezentacji inwestycji deweloperskich

Od ponad 5 lat tworzymy strony internetowe inwestycji deweloperskich. Posiadamy gotowe oprogramowanie, które pozwala na prezentację oraz wygodne zarządzanie informacjami i dostępnością mieszkań w inwestycji. Od kilku lat współpracujemy m.in. ze Spółdzielnią Mieszkaniową Komunalni, dla której stworzyliśmy już kilka indywidualnych stron inwestycji.

Nasze oprogramowanie pozwala na aktualizowanie informacji o prezentowanej inwestycji i zarządzanie dostępnością mieszkań. Informacja o dostępności prezentowana jest bezpośrednio na wizualizacji inwestycji, budynków, pięter. Przechodząc przez kolejne poziomy inwestycji, użytkownik może łatwo wyświetlić plan konkretnego mieszkania.

Nasz system jest elastyczny, tzn. może zostać wdrożony do strony każdej inwestycji, niezależnie od jej struktury. Np. do osiedli z blokami i domami. Co ważne, nie ma również żadnych ograniczeń odnośnie wyglądu strony inwestycji. Do stworzenia takiej strony potrzebne są jedynie rzuty, które potem zostaną przygotowane do wyświetlenia na stronie i ożywienia ich przez nakreślenie na nich dostępności mieszkań.

Oprogramowanie może zostać wykorzystane zarówno do sprzedaży mieszkań, jak i np. do wynajmu lokali. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w przystępny i nowoczesny sposób prezentować dostępność lokali.

Ostatnia realizacja: Osiedle Skorupki

Zakres współpracy: